KOSZULKI Z NADRUKIEM

Koszulki z nadrukiem Olkusz

Oferujemy dobrej jakości koszulki bawełniane. Nadruk full kolor, mega jakość.


Koszulki z własnym nadrukiem – dlaczego są tak popularne?

Popularność koszulek z własnym nadrukiem wynika z faktu, iż są one bardzo zróżnicowane. Znajdzie się coś zarówno dla fanów motoryzacji, muzyki rockowej, chodzenia po górach czy też sportu.

Koszulki z własnym nadrukiem to produkt, który powinien znaleźć się w każdej szafie! Koszulki są podstawą garderoby, szczególnie tej męskiej. Pasują do wszystkiego, dodatkowo komponują się idealnie z koszulą w kratę, swetrem czy marynarkami.

Dla tych, którzy chcą wyrazić siebie 🙂

Jeśli czujesz potrzebę wyróżnienia siebie, nie musisz ograniczać się do wyboru standardowych wzorów, które znajdują się w sklepach odzieżowych. Nic Cię nie ogranicza, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny wzór – a my Ci w tym pomożemy. Potrzebujemy jedynie wytycznych. Nas ogranicza jedynie wyobraźnia, no i może rozmiar pliku 🙂

Wyróżniaj się wśród znajomych!

Jeśli posiadasz pomysł na grafikę, jeśli lubisz jakiś cytat – stworzymy dla Ciebie projekt szyty na miarę!

Koszulki firmowe – t-shirty z logo firmy. Postaw na jakość.

Często bywa tak, że koszulki z nadrukiem stanowią uniform pracowniczy, a co za tym idzie, są używane każdego dnia. Muszą być więc to produkty trwałe i solidne, wyróżniające się dobrą  jakością materiału oraz nadruku, ale i ekonomiczną ceną. Wykonujemy koszulki już od jednej sztuki, bez żadnych ograniczeń,  co pozwala na pełne spersonalizowanie koszulek.

Koszulki z nadrukiem firmowym stanowią jeden z głównych nośników reklamy. Szczególnie widoczne jest to w przypadku imprez plenerowych, wyjazdów firmowych czy zawodów. To również element identyfikacji wizualnej.

Nasze koszulki prezentują się doskonale, są trwałe i wygodne. Do tego zapewniamy szybkie terminy realizacji. O jakość naszych produktów jesteśmy spokojni, sami stale je testujemy 🙂

Jeśli zależy Ci na spójnej identyfikacji wizualnej, na koszulkach, które Twoi pracownicy będą nosili z przyjemnością – mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Koszulki z nadrukiem to również jeden z najczęściej wybieranych sposobów na reklamę. Są stosunkowo niedrogie, trwałe i skuteczne. Koszulki z logo firmy to również świetny pomysł na prezent dla pracowników, klientów czy kontrahentów. Dodatkowo, wzmagają poczucie przynależności do zespołu, jednocześnie wpływając na wizerunek.

Koszulki z nadrukiem Olkusz