PROJEKTY GRAFICZNE

Jeśli nie posiadają Państwo projektu graficznego, wykonamy go dla Państwa. Oferujemy współpracę oraz możliwość zgłaszania poprawek tak, by przygotowany przez nas projekt był zgodny z oczekiwaniami. 

Projekty graficzne Olkusz

Aby zamówić projekt, należy przygotować tekst, zawierający treści, które mają zostać umieszczone w projekcie. Następnie należy wysłać maila (kontakt@konteksty.com.pl), załączając przygotowany tekst, oraz wybrać rodzaj projektu, format i – jeśli Państwo takie posiadają – opisać preferencje lub wizję co do kształtu projektu. Można również załączyć grafiki, zdjęcia lub loga.

Projekty graficzne Olkusz

Przy projektach zamówionych w naszej firmie, otrzymają Państwo rabat na wydruk w dowolnym nakładzie.

.  • W przypadku wydruku w naszej drukarni – ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie projektu graficznego do druku.

  • W przypadku wydruku w innej drukarni – przygotowany przez nas projekt musi zostać dostosowany przez daną drukarnię do jej wymagań.


Po przygotowaniu projektu wysyłamy go do akceptacji klienta. Co oznacza akceptacja projektu? 
Klient zobowiązany jest do sprawdzenia poprawności danych w projekcie oraz zatwierdzenia całości projektu do druku, pod kątem graficznym oraz tekstowym. Odpowiedzialność za wszelkie błędy (literowe i inne) spoczywa po stronie klienta, akceptującego materiał do druku.

 

Kolory – widziane na monitorze

Odwzorowania kolorów, widzianych przez klienta na monitorze komputera lub innego urządzenia – mogą one odbiegać od rzeczywistych kolorów w ostatecznym wydruku z powodu różnych ustawień monitora itp.
.

 

www.kigofit.pl

www.alterlex.pl

www.domowe-obiady.pl

www.ksiegowosc.olkusz.pl

www.salonkamieniarskiszwaja.pl

www.artoflashes.pl

http://www.szczesliwestopy.pl/

http://www.premat.com.pl

http://www.informatykaelpi.pl/

http://dadaart.pl/

http://www.synapsa-korepetycje.pl/

www.restauracja-olimpijka.pl

Projekty graficzne Olkusz

, projekt ulotki olkusz, rojekt wizytówki olkusz, projekt baneru olkusz, projekty olkusz, tania drukarnia olkusz, wizytówki olkusz, druki akcydensowe olkusz, pieczątki olkusz