SREBRNE OBRAZKI NA CHRZEST, KOMUNIĘ, ŚLUB

Srebrne Obrazki Olkusz

Srebrne obrazki to doskonały pomysł na prezent z okazji chrztu, komunii, bierzmowania oraz ślubu. Możliwość dodania personalizowanej dedykacji w formie graweru nadaje upominkowi osobisty charakter. Obrazki wykonane są z blachy dwuwarstwowej aluminium i srebra. Zewnętrzna warstwa srebra pokryta jest zabezpieczającym lakierem, dzięki któremu produkt zachowa swój blask. Każdy obrazek posiada załączony certyfikat i zapakowany jest w eleganckie pudełko. Można go postawić lub zawiesić dzięki dołączonej do zestawu nóżce.

Producentem jest włoska firma BELTRAMI będąca liderem wśród włoskich producentów wyrobów sakralnych.

Prezentowany produkt jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie, doskonale odbija światło, co podkreśla szlachetność srebra.

Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka lub ciepła woda, nie zaleca się stosowania środków chemicznych, również tych przeznaczonych do czyszczenia srebra, które mogą zniszczyć wierzchnią warstwę ochronną.

SKLEP

Obrazek Srebrny Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej będzie idealnym sposobem na upamiętnienie tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest Dzień Pierwszej Komunii Świętej.

Srebrne Obrazki Olkusz

Grawerowanie Olkusz – zapraszamy

Oferujemy sługi grawerowania oraz cięcia techniką laserową. Wykonujemy tabliczki informacyjne, gadżety reklamowe, puchary, nagrody. podziękowania, trofea, zaproszenia, upominki z grawerem i wiele innych.

Zapewniamy najwyższą jakość i trwałość graweru. Dodatkowo, Grawer laserowy umożliwia wycinanie najbardziej skomplikowanych kształtów, pozostawiając krawędzie idealnie gładkie. W efekcie jest to bardzo precyzyjna i trwała metoda znakowania. W rezultacie otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości. Wykonujemy personalizowane projekty do grawerowania, również według Państwa wytycznych.

Oferujemy wysokiej jakości wydruk zaproszeń ślubnych oraz pozostałych elementów oprawy weselnej – winietek, zawieszek oraz naklejek na alkohol, wydruków wielkoformatowych (plany stołów i inne), zdjęć oraz fotoobrazów. Jednym słowem wszystkiego, co sprawi, że sala nabierze wyjątkowego, indywidualnego charakteru.

Wykonujemy również personalizowane upominki z grawerem – pudełka na alkohol, karafki, podziękowania na szkle i innych materiałach oraz puchary, trofea czy nagrody. Na życzenie wykonujemy projekty graficzne lub modyfikujemy projekty dostępne w naszej ofercie.