DRUKI MEDYCZNE

konTEKSTY, ul. Mickiewicza 8, 32-300 Olkusz

Druki medyczne Olkusz

Personalizowane druki medyczne. Realizacja zamówień pod kątem indywidualnych potrzeb, zgodnie z wytycznymi klienta.

druki medyczne Olkusz

Gwarantujemy bezpłatne opracowanie wzorów druków. Opracowane wzory druków przesyłamy na maila do akceptacji. We współpracy z Państwem projektujemy druki, ściśle dopasowane do Państwa potrzeb.

Możliwość składania zamówień już od 1 sztuki (bloczka).
Druki personalizowane są naszą specjalnością. Drukowane są już w niewielkich nakładach (nawet od 1 bloczka). Dodatkowo, wzory druków personalizowanych wykonujemy zgodnie z wytycznymi klienta. Na druk nanieść można dowolne elementy, ułatwiające wypełnianie dokumentacji, skracające czas pracy oraz wykluczające możliwość pomyłek, możliwych przy ręcznym wypełnianiu, jak np. dane teleadresowe, numeracje, logo firmy oraz inne, dowolne elementy, nadające dokumentacji indywidualny charakter i przypisujące je do konkretnej osoby czy instytucji. Co istotne, druki personalizowane podnoszą również prestiż firmy. Reasumując, wzory druków przesyłamy do akceptacji do momentu, aż spełnią Państwa oczekiwania.

DRUKI MEDYCZNE – SKLEP INTERNETOWY

druki medyczne Olkusz

Jesteśmy firmą oferującą usługi poligraficzne. W naszej drukarni zamówią Państwo wszystko, co niezbędne dla firmy – materiały reklamowe (wizytówki, plakaty, ulotki – wraz z projektami), pieczątki oraz tworzenie stron internetowych. Zajmujemy się również produkcją druków akcydensowych i medycznych, oferując pomoc w przygotowywaniu projektów i wzorów druków użytkowych (stały kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00).