FOTOOBRAZY / OBRAZY NA PŁÓTNIE

fotoobrazy Olkusz

Obrazy oraz fotoobrazy na płótnie canvas to świetny pomysł na ożywienie każdego wnętrza.

Wydruk na płótnie z widoczną strukturą płótna malarskiego, laminowanie oraz naciągnięcie na blejtram gwarantuje trwały produkt wysokiej jakości.

Obraz na płótnie z własnego zdjęcia to również idealny pomysł na prezent.


Oferujemy również darmową obróbkę zdjęć . Dokonujemy zarówno korekty, jak również modyfikacji zdjęć, za pomocą różnorodnych efektów.

Więcej informacji – 517 157 672. 

Fotoobrazy na płótnie to wspaniały sposób na przyozdobienie domu i dodania wnętrzu unikalnego charakteru. Obrazy na płótnie to również doskonały pomysł na prezent dla przyjaciół, babci, dziadka czy rodziców . Obrazy ze zdjęć sprawią, że będą bliskie sercu obdarowanej osoby. Fotoobrazy powalają na utrwalenie najważniejszych chwil w naszym życiu – ślubu, narodzin dziecka, niezapomnianych chwil z wakacji.

Nasze obrazy mają zadrukowane boki, dzięki czemu można powiesić je na ścianie bez dokupowania osobnej ramy. Zapewniamy najwyższej jakości wydruk, który nie blaknie z biegiem lat, a dzięki laminowaniu obraz jest odporny na zabrudzenia. Służymy pomocą przy doborze zdjęć – bezpłatnie sprawdzimy, czy dana fotografia nadaje się do druku, i – jeśli tak – w jakich rozmiarach.

fotoobrazy olkusz

Jesteśmy firmą oferującą usługi poligraficzne. W naszej drukarni zamówią Państwo wszystko, co niezbędne dla firmy – materiały reklamowe (wizytówki, plakaty, ulotki – wraz z projektami), pieczątki oraz tworzenie stron internetowych. Zajmujemy się również produkcją druków akcydensowych i medycznych, oferując pomoc w przygotowywaniu projektów i wzorów druków użytkowych (stały kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00). 
Oferujemy także usługi ksero/druk, oprawę dokumentów (bindowanie), laminowanie, skanowanie oraz wydruki wielkoformatowe (plotowanie) na papierze oraz na płótnie (istnieje możliwość wydruku zdjęcia bądź obrazu oraz naciągnięcie go na bejtramę). W naszej ofercie znajda Państwo również przepisywanie, korektę i redagowanie wszelkiego rodzaju tekstów, w tym prac dyplomowych.  Druki personalizowane są naszą specjalnością. Drukowane są już w niewielkich nakładach (nawet od 1 bloczka).
Wzory druków personalizowanych wykonujemy zgodnie z wytycznymi klienta – na druk nanieść można dowolne elementy, ułatwiające wypełnianie dokumentacji, skracające czas pracy oraz wykluczające możliwość pomyłek, możliwych przy ręcznym wypełnianiu, jak np. dane teleadresowe, numeracje, logo firmy oraz inne, dowolne elementy, nadające dokumentacji indywidualny charakter i przypisujące je do konkretnej osoby czy instytucji. Co istotne, druki personalizowane podnoszą również prestiż firmy. Wzory druków przesyłamy do akceptacji do momentu, aż spełnią Państwa oczekiwania.

fotoobrazy Olkusz,  obrazy canvas olkusz, obrazy na płótnie Olkusz, obrazy ze zdjęć olkusz

http://druki-medyczne.com/