DYPLOMY

dyplomy-olkusz

Dyplomy Olkusz

Oferujemy dyplomy szkolne i przedszkolne oraz inne. Druk na kredzie 350g – sztywnym papierze wysokiej jakości, powlekanym, z gładką, półmatową powierzchnią oraz na papierze fakturowanym, białym lub kremowym.

PROPONUJEMY RÓWNIEŻ wydruk personalizowanych dyplomów (nanoszenie zmiennych danych, takich jak imię i nazwisko, numer dyplomu lub certyfikatu itp.). W rezultacie otrzymują Państwo w pełni spersonalizowany produkt wysokiej jakości.

Druk cyfrowy zapewnia możliwość zamówienia niewielkiej ilości dyplomów na różnego rodzaju papierach (w tym ozdobnych).dyplomy-olkusz

 

 

Dyplomy Olkusz

 

 

Drukujemy z dostarczonych przez Państwa plików, lub – jeśli nie posiadają Państwo projektu, możemy pomóc w jego przygotowaniu. Dodatkowo, możemy dostosować rozmiar dyplomu do konkretnych potrzeb. Dyplomy oraz certyfikaty to niezwykle ważna pamiątka dla dzieci czy osób biorących udział w różnego rodzaju wydarzeniach, konkursach czy też szkoleniach. Stanowią pamiątkę na lata – szczególnie te w pełni spersonalizowane. Niewielkim kosztem można również podnieść prestiż firmy. Personalizowane dyplomy z indywidualnym projektem graficznym, opartym na wytycznych klienta, stanowią ważny element wizerunku marki. Drukujemy już od 5 sztuk! Natychmiastowe terminy realizacji. Zapraszamy!